Италианските звезди Федерико Бернардески и Лоренцо Инсиние отбелязаха гол в

...

Бернардески, Инсиние отбелязват гол, докато ФК Торонто открива предсезонната игра срещу Нешвил СК

Италианските звезди Федерико Бернардески и Лоренцо Инсиние означиха гол в петък, когато Торонто ФК открива предсезонната си стратегия против Нешвил Семеен кодекс.

The дуелът, в Палм Бийч Гардънс, беше разграничен на две надпревари по 60 минути, с 30-минутни полувремена, тъй че да не се утежнява физическата форма на играчите на този стадий от подготвителния лагер.

И двете страни направиха на едро промени сред игрите, като множеството от старшите играчи на TFC участваха в първия мач, който Торонто завоюва с 2-0 с помощта на италианците. Форстър Аджаго от Гана, някогашен нападател на университета Дюк, който подписа с Нешвил през декември, вкара гол, когато Нешвил завоюва втория мач с 1-0.

TFC третира изхода като два обособени мача. Нешвил го назова загуба с 2-1 преди сезона.

„ От позиция на фитнес, мислех, че играчите съумяха д...