Индонезийската военна подводница, изчезнала край Бали, се предполага, че е

...
Индонезийската военна подводница, изчезнала край Бали, се предполага, че е
Коментари Харесай

Изчезналата индонезийска подводница вероятно е на 700 м дълбочина

Индонезийската военна подводница, изчезнала край Бали, се допуска, че е на 700 метра дълбочина, съобщи флотът, представен от ДПА.

Връзката с подводницата Кей Ар Ай Нангала-402, немско произвеждане, била изгубена през вчерашния ден сутринта на към 95 километра северно от Бали по време на обучение, при което било отработвано торпедно нахлуване.

" Подозираме, че тя е на дълбочина 600-700 метра ", сподели представител на военноморските сили. " Тя е проектирана да се потапя на дълбочина 250-500 метра. Повече от това е рисково ", съобщи той.

По думите му резервоарът за гориво може да се е развалил от водното налягане.

В издирването на подводницата са се присъединили четири кораба на военноморските сили, а други два, в това число един от Малайзия, са тръгнали към региона. Съдбата на 53-членния екипаж е незнайна.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР