и затварят четвъртия кръг на efbet със сблъсък помежду си.

...

Арда приема младия отбор на Септември с надежда за трета поредна победа в efbet Лига

и затварят четвъртия кръг на efbet със конфликт между тях. Двубоят в Кърджали е от 20:30 часа и ще бъде управителен от.

Първоначално по стратегия срещата трябваше да се състои от 18:30 часа, само че поради отсрочения мач на с, бе изместена с два часа по-късно.
 Смениха часа на дуела сред Арда и Септември (София) Смениха часа на дуела сред Арда и Септември (София)
Двата тима започнаха сезона по подобен метод - със загуба в първия кръг. отстъпи на - с 0:3, а претърпя домакинско проваляне от със същия резултат.

След това обаче отборът на Александър Тунчев записа две победи - над Берое (1:0) и (2:0).

Столичани пък се постановиха над с 3:1, само че приключиха наедно 1:1 с в последния кръг.
21  Септември - Ботев (Враца)

Кърджалийци ще търсят трети следващ триумф в шампионата, който би ги задържал измежду челните места в класирането.

В средата на предходната седмица се укрепи с някогашния бранител на Берое Омар Сако, който идва като преотстъпен от австрийския.

Официално: Арда взе някогашен футболист на Берое Официално: Арда взе някогашен футболист на Берое
Двамата треньори нямат кадрови проблеми с контузени или осъдени играчи и ще заложат на най-хубавото от първата минута през днешния ден.