ХЮСТЪН (AP) — Йордан Алварес хоумира два пъти и изравни

...

Йордан Алварес хоумира два пъти, Астрос отново отстрани Блу Джейс при победа с 8-0

ХЮСТЪН (AP) — Йордан Алварес хоумира два пъти и изравни върха си в кариерата си с четири попадения, Кристиан Хавиер и четирима облекчаващи комбинирани на едно- нападател и Хюстън Астрос победиха Торонто Блу ​​Джейс с 8-0 в сряда вечер.

Хавиер (1-0) позволи единственото попадение и означи пет ининга. Сет Мартинес, Рафаел Монтеро, Тейлър Скот и Дилън Коулман направиха по един ининг.

Това е вторият мач от поредицата, в който Сините Джейс бяха изключени, откакто Ронел Бланко хвърли 17-ия без удар в историята на франчайза в победа с 10-0 в понеделник вечер.

Това беше нощ на пробив за Алварес, който влезе в сряда, откакто означи единствено три сингъла в първите шест игри. Това беше 16-ата игра в кариерата на кубинеца и шестият път, в който той записа четири попадения.

Алварес, който добави дубъл на RBI в четвъртия, успее да успее против Крис Басит (0-2) в трети и се свърза с Тим Майза в шестия.

Астрос означиха Bassitt (0-2) за девет попадения и четири р...