Хърватският шампион Динамо (Загреб) направи важна крачка към класиране за

...

Динамо протяга ръце към плейофите на ШЛ

Хърватският първенец Динамо (Загреб) направи значима крачка към класиране за плейофите на Шампионската лига, откакто победи с 2:0 Астана като посетител.

Хърватите справедливо се поздравиха с успеха, защото техният противник не насочи нито един прецизен удар през всичките 90 минути. Резултатът откри Марио Будимир в 39-ата минута, а шест преди приключването на постоянното време асистиралият за първия гол Дани Олмо с отдалечен шут постави точка на разногласието с второто попадение в мача.
3. pretkolo Lige prvaka: Vrijedna 2:0 pobjeda Dinama protiv Astane u Kazahstanu! Strijelci: Budimir i Olmo FOTO: GNK Dinamo #DZG #UCL pic.twitter.com/w4adRKqI3c
— GNK Dinamo (@gnkdinamo) August 7, 2018 Така Динамо има стабилен задатък преди реванша, който ще се изиграе на 14-ти август в Загреб.