Гьозтепе на Станимир Стоилов допусна първа загуба в турската Суперлига,

...

Мъри Стоилов с първа болезнена загуба - Гьоз-Гьоз имаше два гола авнс, но загуби

Гьозтепе на Станимир Стоилов позволи първа загуба в турската Суперлига, откакто отборът водеше с 3:1 в гостуването си на Самсунспор, само че падна с 3:4 в голово шоу.

Едва след 7 минути игра Самсунспор вкара попадение, само че засада лиши домакините от разкриване на резултата. Пет минути по-късно Гьоз-Гьоз откри резултата с доста безразсъден автогол на Зеки Явру - 0:1.

Паритетът обаче бе възобновен в 28-ата минута от Муандилмаджи.

В 41-вата Ромуло се разписа за Гьозтепе за 1:2, а в 50-ата минута Жуан Сантос да Силва означи за 1:3, с което изглеждаше, че Гьоз-Гьоз си е подсигурил успеха.

Самсунспор съумя да стигне до равенството с два бързи гола в границите на 10 минути. Оливие Нтчам и Кингсли Шиндлер означиха в 70-ата и 79-ата минути.

В самия завършек на мача Нтчам още веднъж се разписа и донесе и трагичната победа на Самсунспор - 4:3.
 Проблем за Мъри: Исак Соле се контузи тежко, откараха го с кола за спешна помощ