Григор Димитров ще се изправи срещу представителят на домакините Ник

...
Григор Димитров ще се изправи срещу представителят на домакините Ник
Коментари Харесай

Перфектен час за гледане на шоуто между Гришо и Кирьос, не го пропускайте!

Григор Димитров ще се изправи против представителят на домакините Ник Кирьос на осминафиналите на Australian Open. Пред препълнените трибуни на "Род Лейвър Арина " срещата ще стартира в первектен за гледане час - 10,00 сутринта в неделя (21 януари).
Двубоят е първи от вечерната сесия на най-големия корт в Мелбърн.

До този миг Гришо води с 2:1 триумфа против 22-годишния австралиец. Победата на Кирьос обаче е от началото на тази година. В Бризбейн той детронира първенеца от 2017 след поврат на полуфинала - 3:6, 6:1, 6:4, а след това завоюва купата.

Преди това Спортист №1 на България за 2017 година го победи в Индиън Уелс (2015 г.) със 7:6(2), 3:6, 7:6(4), както и през 2017-а в Синсинати - 6:3, 7:5

Победителят от 1/8-финала ще играе в четвъртфиналите на Аустрелиън Оупън против Кайл Едмънд (Вбр) или Андреас Сепи (Ита).
Източник: ruse24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР