Големите отсъстващи от Мондиал 2018 Италия и Холандия завършиха 1:1

...

Големите отсъстващи в Русия не се победиха

Големите отсъстващи от Мондиал 2018 Италия и Холандия приключиха 1:1 в влиятелна контрола, която се игра на „ Алианц Стейдиъм “ в Торино.

Още е 3-ата минута Андреа Белоти се разписа, само че голът не бе зачетен поради засада. В 32-ата минута Силесен избави удар на Белоти, а минута по-късно Симоне Верди шутира неопределено над вратата.

След почивката Тони Вилхена и Мемфис Депай направиха пропуски за "оранжевите ", а нападателят на Валенсия Симоне Дзадза (67) осъществя първия гол в мача и даде преднина на „ скуадра адзура “. Само две минути по-късно бранителят Доменико Кришито получи пряк червен картон и домакините останаха в понижен състав, написа "Блиц ".

„ Лалетата “ съумяха да се възползват от числения си превес едвам в края на мача, когато бранителят на Борнемут Нейтън Аке (88) изравни след пас на нападателя Стивън Бергхуис от Фейенорд и оформи крайния резултат.

Двата отбора не се класираха за международното състезание в Русия от 14 юни до 15 юли и до септември няма да имат други публични срещи.
Източник: fakti.bg