Футболистите на Севиля са научили за болестта на своя треньор

...

Драмата, която изправи на крака Севиля срещу Ливърпул

Футболистите на Севиля са научили за заболяването на своя треньор Едуардо Берисо на почивката на мача им нощес против Ливърпул.

Берисо им е съобщил нощес, а през днешния ден от Севиля потвърдиха неприятната вест, че експертът страда от рак на простатата.

Севиля удостовери неприятната новина: Берисо е болен от рак

​Ужасни вести в лагера на Севиля

Севиля изоставаше с 0:3 на почивката от Ливърпул в дуела от Шампионската лига, само че с три гола през второто полувреме, последният от които в добавеното време, испанският отбор взе точка.

Показателно бе и по какъв начин играчите на Севиля се втурнаха към треньора след изравнителния гол в срещата с Ливърпул за 3:3.

Ливърпул профука необикновено три гола в Севиля и си потегли единствено с точица

„ Просто трябваше да излезем по друг метод през второто полувреме за почитателите и треньори ни. Той ни накара да играем така”, показа Евер Банега след мача.

Sevilla coach Eduardo Berizzo revealed to his players he had cancer at half-time in their remarkable 3-3 draw with Liverpool