...

Футболистите на Левски с изненада за Мъри, треньорът им благодари

Футболистите на Левски изненадаха своя треньор Станимир Стоилов по случай днешния му 55-и рожден ден. Играчите поканиха наставника в съблекалнята, където го чакаше целия тим с огромна торта по случай празника.

Мъри духна свещичките под аплодисментите на отбора, след което благодари за приятната изненада.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Левски поздрави Станимир Стоилов Левски поздрави Станимир Стоилов 13 фев | 09:16  Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите 12 фев | 19:19  Миланов: Днешните 15 минути бяха доста значими за мен, в никакъв случай не съм губил мотивация Миланов: Днешните 15 минути бяха доста значими за мен, в никакъв случай не съм губил мотивация 12 фев | 18:32  Мъри: Левскарите би трябвало да знаят истината, доста хора тръбяха, че Левски е избавен, само че не е Мъри: Левскарите би трябвало да знаят истината, доста хора тръбяха, че Левски е избавен, само че не е 12 фев | 17:45 Още от БГ Футбол  Юрген Матей: Заслужавахме успеха, не чакахме подобен резултат Юрген Матей: Заслужавахме успеха, не чакахме подобен резултат 13 фев | 19:29 584 0  Нанков: Който не може да носи отговорност и не приказва за купа, значи не е за ЦСКА Нанков: Който не може да носи отговорност и не приказва за купа, значи не е за ЦСКА 13 фев | 19:23 1507 13  Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим 13 фев | 19:02 10083 141  Иван Колев: Не единствено се озъбвахме, само че и хапехме ЦСКА Иван Колев: Не единствено се озъбвахме, само че и хапехме ЦСКА 13 фев | 18:56 1755 2  Йомов: Не е прелестен резултатът, само че това е ситуацията Йомов: Не е прелестен резултатът, само че това е ситуацията 13 фев | 18:48 2647 4 Виж всички Водещи Новини  Фалстарт за ЦСКА - София! Локо Сф тотално надигра Фалстарт за ЦСКА - София! Локо Сф тотално надигра "червените " 13 фев | 18:26 61329 800  Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим 13 фев | 19:02 10083 141  Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме 13 фев | 16:06 52915 406  Ливърпул се пребори за шеста поредна победа, макар че имаше компликации против последния Ливърпул се пребори за шеста поредна победа, макар че имаше компликации против последния 13 фев | 17:55 18499 37  Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха 13 фев | 15:26 18709 57 Класиране Програма