Футболистът на шотландския Инвърнес Лиъм Полуърт показа крайностите на обичайната

...

Футболист налетя с юмруци на треньор заради смяна

Футболистът на шотландския Инвърнес Лиъм Полуърт сподели крайностите на нормалната сръдня на състезател след промяна по време на среща.

Обикновено футболистите се прибират в съблекалнята без привет или процеждат някоя хула към наставника.

Не и Полуърт, който сподели буйния си манталитет в 1/8-финалния дуел на неговия отбор против Питърхед (3:0) за Челиндж къп в Шотландия. Халфът напряко посегна да бие личния си треньор Скот Калахър, откакто в 87-ата минута бе сменен от Алекс Купър.

Именно Полуърт бе разкрил резултата в мача още във 2-ата минута, а домакините довършиха противника с още две попадения на Колдър в 51-ата и Макай в 92-ата минута.

Въпреки сполучливият процес на мача Полуърт неизвестно за какво толкоз се ядоса на своя управител и  го атакува с юмруци след излизането си от игра.

С огромни старания той бе удържан от своите съотборници, които го изведоха в тунела преди да е направил някоя още по-голяма нелепост.

Източник: offnews.bg