Ford обяви, че за първи път за последните почти четири

...
Ford обяви, че за първи път за последните почти четири
Коментари Харесай

Новото Capri на Ford пътува към първите си собственици в Европа - видео

Ford разгласи, че за първи път за последните съвсем четири десетилетия, напълно електрическият модел Capri, създаван във високотехнологичния цех на марката в Кьолн, пътува към първите си нови притежатели в Европа.

" Новото Capri е създадено, с цел да внесе малко душа в света на електрическите транспортни средства – пренастройвайки емблематична паметна класика ", споделят от Ford. " Откакто електрическият фамилен състезателен автомобил беше показан през юли, съвсем 200 000 консуматори сътвориха свое Capri на www.ford.eu ".



От Ford споделят и забавни данни за потребителските настроения по отношение на новото Capri:
-24% от клиентите са избрали новия Vivid Yellow жълт екстериорен цвят, трансформирайки го в най-популярното предложение в гамата от общо шест разновидността.
-Въпреки че всеки нов притежател на модела ще получи колата си с голям брой спомагателни екстри и системи, включително седалка на лидера с масажна функционалност, безключов достъп до интериора и пускане, предни седалки с затопляне, отопляем волан и други, 55% от клиентите са избрали равнището Capri Premium, надграждайки автомобила си с Dynamic Matrix LED фарове, първокласна аудиосистема с 10 колони на B&O, 20-цолови джанти и други.
-По отношение на задвижването, най-популярна (59%) е модификацията с 286 конски сили и задно задвижване, която дава обещание свободен пробег от до 627 километра



" Нашето ново напълно електрическо Capri е автомобилът, в който емблематичното спортно купе беше предопределено да се трансформира ", споделя Джон Уилямс, общоприет управител на подразделенията Ford Blue и Model e в Европа. " Неговото завръщане си заслужаваше чакането и ние не можем да бъдем по-развълнувани да забележим едно ново потомство, което да изпита стила и напереността, които трансфораха Капри в такава легенда ".
Източник: auto-press.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР