Феновете на ЦСКА изразиха своето мнение след вчерашното поражение от

...

Сектор Г: Загубихме битката. Няма жалби, доноси, декларации...

Феновете на ЦСКА показаха своето мнение след вчерашното проваляне от Лудогорец в решителен мач за купата в Първа лига.

" Червените " имаха задатък от 2:1 до последните минути на дербито, само че първенците стигнаха до цялостен поврат единствено за 4 минути. След победното попадение, футболистите на Лудогорец показаха бурно насладата си тъкмо пред почитателите на " армейците ", което очевидно е подразнило до ултрасите и е един от мотивите за написаното по-долу.

Стана ясна повода за абсурда сред Дани Моралес и Кристиян Малинов

Треньорът желал да отбрани реномето на бразилските футболисти в ЦСКА

Ето какво написаха от Фен клуб " Сектор Г " без редакторска интервенция:

" Какво правиш когато си мега комплексиран, а единственото по-малко нещо от пи*ката ти, е историята на измисления ти план?

Нищо, " лекуване " няма и остава за цялостен живот.

Загубихме борбата. Няма тъжби, доноси, заявления. Вдигаме главите и продължаваме да се борим. И рано или късно крайната победа ще е наша. Нито крачка обратно!

Лудогорец победи ЦСКА с 3:2 и дръпна с шест точки на върха в Първа лига
Късен поврат приближи Лудогорец до купата след гладиаторски конфликт с ЦСКА

Изключителен мач в Разград и трагичен триумф за хората на Херо с 3:2

И в случай че даже след вчерашното показно от страна на враговете ни не сте разбрали какъв брой сме " Г " олеми и какви комплекси имат от нас, е време да разберете.

Ако си търсите причина с изключение на любовта към ЦСКА да бъдете на стадиона на 5.05, изгледайте още веднъж мача деликатно и осъзнайте каква потребност има този тим от поддръжка.

Запомнете, армейци - ЦСКА е доста, доста повече от клуб. И такова благосъстояние се брани от врагове до края. Техния край.