Естония и Армения завършиха при резултат 1:1 своя сблъсък от

...

Армения не успя да вземе максимума от визитата си в Талин

Естония и Армения приключиха при резултат 1:1 своя конфликт от Група С2 на Лигата на нациите. Двата тима си означиха ранни голове, като първо Камо Оганесян изведе гостите напред в осмата минута, а по-късно Рауно Сапинен, който имаше още две благоприятни условия през първата част, изравни в 14-ата. Това значи, че статуквото в групата не се трансформира по никакъв метод, защото и другият дуел от нея - този сред Северна Македония и Грузия, приключи при същия резултат.

Арменците бяха посочени за любимец против отбора на Естония, който имаше единствено една точка в първите си три мача. Тя беше извоювана преди няколко дни след 2:2 против Грузия. В последна сметка македонци и грузинци остават на първите две места, а Армения е с точка по-малко от водачите.
Points shared in Estonia.

EST 1-1 ARM
— Official Armenian FF (@OfficialArmFF) Лига на нациите 4 кръг, сряда 14 октомври  Естония 1:1краен резулат  Армения