Адвокат от Ню Йорк казва, че има нови доказателства за

...
Адвокат от Ню Йорк казва, че има нови доказателства за
Коментари Харесай

Актуализация на Rex Heuermann: Адвокатът на семейството на жена, която е започнала обиска в Гилго Бийч, обсъжда нови доказателства

Адвокат от Ню Йорк споделя, че има нови доказателства за серийните убийства в Гилго Бийч.

Джон Рей съставлява фамилията на Шанън Гилбърт, която изчезна, откакто се обади на 911 през 2010 година

Въпреки че полицията в окръг Съфолк в последна сметка счете гибелта й за акцидент, издирването последва нейния вик за помощ откри 10 други тела, в това число пет хипотетични жертви на хипотетичния сериен палач от Гилго Бийч Рекс Хойерман, 59.

Предполагаемият сериен палач от Гилго Бийч Рекс Хойерман се появява в правосъдната зала на арбитър Тим Мазей в окръг Съфолк, Ню Йорк във вторник, 6 февруари 2024 година Хойерман е упрекнат в убийството на шест дами. (James Carbone/Newsday посредством Pool )

Рей оспори констатациите на полицията и твърди, че гибелта на Гилбърт не е инцидентна. Той също по този начин твърди, че Хойерман не е работил самичък.

Рей съставлява редица дами, които настояват, че са оживели след срещи с Хойерман.

Адвокат Джон Рей...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР