Елиас Петерсън вкара в 13-ата секунди на продължението на невероятната

...

Ванкувър надви Монреал след невероятен обрат от 0:4

Елиас Петерсън вкара в 13-ата секунди на продължението на невероятната победа на Ванкувър над Монреал със 7:6, откакто тимът изоставаше с 0:4 в първата част.

Иля Микейер вкара два гола, а Андрея Кузменко се регистрира с попадение и асистенция за Ванкувър. Джак Студницка, Бо Хорват и Конър Гарланд също вкараха, а Райли Стилман записа две асистенции.

Ник Сузуки означи гол и направи асистенция, Джош Андерсън, Кристиан Дворак, Коул Кофийлд, Шон Монахън и Майкъл Пецета също се разписаха за Монраел.

К`Андре Милър, Алексис Лафрениер и Крис Крайдър вкараха в третата част за триумфа на Ню Йорк Рейнджърс над Сейнт Луис с 6:4.

Винсън Трочек оказа помощ с гол и асистенция, а Брейдън Шнайдер и Адам Факс също се разписаха за Рейнджърс. Артеми Пенарин приключи с две асистенции, Лафрениер добави едвам, а вратарят Игор Шестьоркин направи 26 спасявания.

Джордан Кайру направи гол и асистенция, Павел Бучневич, Владимир Тарасенко и Райън О`Райли също означиха за Сейнт Луис, които изгубиха 6 от последните си 7 мача. Джордан Бинингтън избави 18 шута.