Анж Постекоглу сопна и изкрещя на своите играчи от Тотнъм

...

Какво каза Андже Постекоглу в яростен взрив на X-рейтинг към шокираните играчи на Спърс при поражението на Челси

Анж Постекоглу сопна и изкрещя на своите играчи от Тотнъм да покажат малко храброст по време на тежкото им проваляне против Челси.

Шпорите бяха победени с 2-0 от противниците си в Лондон в четвъртък вечер в голям удар за възможностите им да завоюват подготовка за Шампионската лига. Trevoh Chalobah засече с глава директен свободен удар на Conor Gallagher, с цел да даде преднина на сините, преди Nicolas Jackson да добави секунда с рикошет, откакто Cole Palmer удари гредата.

Поражението беше второ за Тотнъм за пет дни против противници след загубата с 3-2 в дербито на Северен Лондон против Арсенал. Това ги оставя на пето място, със седем точки закъснение от Астън Вила, и макар че имат мач по-малко от Вила, четвъртото наподобява надалеч сега.

Шпорите не сътвориха малко против Челси и Постекоглу беше гневен от метода, по който играха. В 32-ата минута, при резултат 1-0, той беше уловен от телевизионните камери да въодушевява играчите си от страничната линия.