Мисия Зелено Бъдеще продължава: Нека заедно да почистим ко...
Екокампанията на вестник “Марица ” и рекламна организация “Хермес медиа ” продължава с кулминационната точка на тазгодишното издание. Този петък, 30 май, тъкмо от 15:00 часа ще се съберем, с цел да почистим дружно с нашите другари и сътрудници северния бряг на река Марица в зоната към Захарна фабрика - едно от обичаните, само че постоянно подценявани кътчета на Пловдив.
Каним всички - дребни и огромни, фамилии, възпитаници, деятели и елементарни жители - да се включат в това потребно начинание. Вярваме, че с общи старания можем освен да възстановим хубостта на реката, само че и да изпратим мощно обръщение за отговорност и грижа към природата. Мястото също не е инцидентно - преди три години това беше първата локация, която екипът на " Марица " почисти при стартирането на акцията " Мисия Зелено Бъдеще ".
За участниците ще бъдат обезпечени нужните ръкавици, чували и тениски, а след привършване на почистването ще имате опция да се запознаете с хора, които споделят същите полезности и които желаят да живеят в един по-чист Пловдив. Елате с усмивка, облечете нещо комфортно и се присъединете към една идея, която прави Пловдив по-красив и зелен! Заедно можем повече!
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




