Една от най-успешните и обичани млади актриси у нас –

...
Една от най-успешните и обичани млади актриси у нас –
Коментари Харесай

Саня Борисова ще копае картофи във Фермата“

 Една от най-успешните и обичани млади актриси у нас – Саня Борисова, ще бъде част от идния сезон на мега продукцията " Фермата “. Петото издание на хитовото риалити ще се излъчва тази есен по bTV и в продължение на три месеца ще подложи на тестване духа и силата на играчите, които ще се състезават за огромната премия от 100 000 лв..

Звездата на 36-годишната актриса, която неотдавна се изявява като сценарист и режисьор, изгрява през 2008 година, когато дебютира с основна роля в ефирен сериал. Следват няколко сполучливи кино лентата, които незабавно я подреждат измежду най-красивите лица на българското модерно кино. Саня е носителка на награди от интернационалните кино фестивали, а това лято беше жури на " Ischia Film Festival “ в Италия. На огромния екран тя си е партнирала със световноизвестни артисти като Микеле Плачидо и Гари Дърден. От тази есен Саня ще изнася представления и на сцената на спектакъл " Възраждане ".

Младата актриса влиза във " Фермата “ с ясната концепция, че й следва ново, вълнуващо и огромно премеждие. " Впускам се в това начинание с положителни планове. Вълнувам се и се надявам да изживея приятни страсти, да науча повече за себе си и да опозная нови и забавни хора “.

Саня се дефинира като сдържан човек, който води здравословен метод на живот – не яде месо и изкуствени храни, не е обожател на нощния живот и алкохола. От две години тя се е посветила на античното китайското изкуство тай-чи, което я зарежда с сила и поддържа духа и тялото й здрави.  Бойният спорт я въодушевява да напише първия си сюжет за фентъзи филм, който приключва това лято и няма самообладание да осъществя.

" Аз не съм надъхан играч, само че в случай че някой ме провокира на двубой, ще дам най-хубавото от себе си. За мен огромната премия е самото ми присъединяване в тази игра “, разкрива актрисата и признава, че се намира в стадий от живота си, който я подтиква да преживее нещо ново, друго и обогатяващо. Традициите и занаятите, които участниците във " Фермата “ усвояват, ще бъдат най-интересното предизвикателство за Саня Борисова.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР