Еди Пенев и Йордан Александров спечелиха първите места в състезанията

...

Еди Пенев и Йордан Александров грабнаха победите на земя и успоредка в европейската онлайн купа по спортна гимнастика

Еди Пенев и Йордан Александров завоюваха първите места в надпреварите на земя и на успоредка в първия стадий от европейската онлайн купа по спортна гимнастика за мъже, в която участваха 45 гимнастици от 14 страни, които показаха своите композиции в личните си зали в реформаторски цифров спортен формат.

В шампионата на земя Еди Пенев игра ужасно и с оценка от 14.266 точки безапелационно завоюва първото място.

На успоредка Йордан Александров също сподели класа и заслужи първото място с резултат от 14.300 пункта. Другият ни представител на този апарат Божидар Златанов направи неточност при приземяването и с оценка от 13.333 точки се подреди на 6-а позиция.

Александров записа още едно влиятелно класиране, откакто шампионата на висилка гимнастикът ни се класира трети с оценка от 13.333 пункта.

България имаше още представители в конкуренцията на кон с гривни, където Райън Радков се класира 7-и с оценка от 13.300 точки Райън Радков се класира 7-ми, а Теодор Трифонов позволи неправилност и финишира 21-и с оценка от 11.233 пункта.