Двубоят между Монца и Кремонезе от 27-ия кръг на Серия

...

Валентин Антов игра половин час при шампионатно равенство на Монца

Двубоят сред Монца и Кремонезе от 27-ия кръг на Серия А приключи при резултат 1:1. Българският национал Валентин Антов се появи от аварийна пейка и игра половин час за отбора си.

През първото полувреме домакините насочиха всичките три точки удара на стадион " Бриантео " в Монца, само че до попадение по този начин и не се стигна.

След почивката гостите поведоха в резултата. Резервата Даниел Чофани стреля в долния ляв ъгъл за 1:0.

Рафаеле Паладино направи тройна промяна в 65-ата минута, при която в игра се появи и Валентин Антов. Само 4 минути по-късно равенството бе факт. Карлуш Аугусто заслужи точка на отбора си.

В последната минута Вальо Антов получи жълт картон за нарушаване против Сириел Десерс.

Монца остава на 13-ата позиция в класирането с актив от 34 точки. Кремонезе заема предпоследното 19-о място в подреждането с 13 пункта.