Дунав (Русе) загуби у дома от румънския третодивизионен Прогресул Спартак

...

Дунав загуби от румънци

Дунав (Русе) загуби вкъщи от румънския третодивизионен Прогресул Спартак (Букурещ) с 0:3 в другарска среща. Двубоят мина под превъзходството на гостите. Топката влетя в мрежата на русенци още в 4-ата минута след шут от воле. Секунди след почивката румънски футболист излезе против вратаря на Дунав и го преодоля за 0:2. Четвърт час преди края нов удар от воле заби топката под гредата – 0:3. Гредите помогнаха на домакините по един път през двете полувремена. Дунав също имаше шансове да вкара. Мирослав Георгиев стреля, само че противниковия вратар мазета с крайник при 0:1. След третия гол Георги Вълчев засече с глава центрираната от корнер топка, само че противник мазета от голлинията.
 Етър подчини Дунав Етър подчини Дунав 12 фев | 16:52  Дунав излъга Янтра (Габрово) в Русе Дунав излъга Янтра (Габрово) в Русе 5 фев | 18:04  Литекс вкара четири на Дунав (Русе) Литекс вкара четири на Дунав (Русе) 2 фев | 16:31  Севлиево победи Дунав (Русе) Севлиево победи Дунав (Русе) 29 яну | 16:20  Дунав работи по подписването на два спонсорски контракта Дунав работи по подписването на два спонсорски контракта 28 яну | 16:05  Дунав и Добруджа приключиха наедно Дунав и Добруджа приключиха наедно 22 яну | 18:14 Още от БГ Футбол  Рига публично показа Георги Минчев Рига публично показа Георги Минчев 19 фев | 20:53 179 0  Сдружение Сдружение "Сини Сърца " уважи паметта на Апостола в Япония и Аржентина 19 фев | 20:35 258 0  Моралес: Голям пестник! Надявам се против ЦСКА да сме по-добри, в сравнение с Локо (Сф) Моралес: Голям пестник! Надявам се против ЦСКА да сме по-добри, в сравнение с Локо (Сф) 19 фев | 19:59 1127 1  Алекс Колев: Не съм си представял, че ще нося алената фланелка, всичко зависи от тима Алекс Колев: Не съм си представял, че ще нося алената фланелка, всичко зависи от тима 19 фев | 19:53 705 0  Янтра (ПТ) повали Пещера (Галата) Янтра (ПТ) повали Пещера (Галата) 19 фев | 19:46 636 0 Виж всички Водещи Новини  Фантастичен гол на Кръстев зарадва Левски и страхотната Фантастичен гол на Кръстев зарадва Левски и страхотната "синя " аудитория 19 фев | 17:00 100649 610  ЦСКА 1948 смаза Ботев (Враца) и чака Левски ЦСКА 1948 смаза Ботев (Враца) и чака Левски 19 фев | 19:25 38256 45  Манчестър Сити 1:2 Тотнъм, Кейн още веднъж изведе гостите напред (гледайте тук) Манчестър Сити 1:2 Тотнъм, Кейн още веднъж изведе гостите напред (гледайте тук) 19 фев | 19:30 8270 55  Мъри: Оценката ми от 1 до 10 е 5 и половина, играхме нелошо, само че не и задоволително добре Мъри: Оценката ми от 1 до 10 е 5 и половина, играхме нелошо, само че не и задоволително добре 19 фев | 17:35 9835 25  Резултати и голмайстори във Втора лига Резултати и голмайстори във Втора лига 19 фев | 15:55 41630 25 Класиране Програма