Дублиращият тим на Ботев постигна важна победа в първенството на

...

Дубълът на Ботев Вр с важна победа в Трета лига

Дублиращият отбор на Ботев реализира значима победа в шампионата на Северозападната трета лига.

Момчетата на Ивайло Димитров победиха Ювентус-95 Малчика с 2:1. Двете попадения за ботевци осъществя Радослав Захариев.

Първо в 29-ата минута Ботев направи доста бърза контраофанзива, Митко Панов даде добър пас към Иван Нешков, който изведе Радослав Захариев сам против вратаря и нападателят го преодоля за 1:0.

В 60-ата минута резултатът стана 2:0. Митко Панов подаде към Захариев, който преодоля вратаря и вкара второто си попадение в срещата.

20 минути преди края на мача гостите върнаха едно попадение след центриране от ъглов удар, само че това се оказа максимума, който съумяха да създадат.

Младите играчи на Ботев направляваха мача през всичките 90 минути и закономерно стигнаха до трите точки, като по този начин събраха 10 точки от началото на сезона.

БОТЕВ: Александър Кючуков, Ивайло Тодоров, Ивайло Дудушки, Пламен Спасов, Пламен Петров, Николай Константинов (55 – Алекс Коларов), Деян Танчев, Митко Панов (75 – Тихомир Тодоров), Иван Нешков (55 – Николай Стефанов), Георги Георгиев, Радослав Захариев (65 – Янислав Дюлгеров)
Източник: novinata.bg