Дублиращите тимове на Хебър и Пирин(Благоевград) завършиха 2:2 в мач

...

Хебър и Пирин не се победиха при дублиращите отбори

Дублиращите отбори на Хебър и Пирин(Благоевград) приключиха 2:2 в мач от 5-тия кръг на Югозападната Трета лига. Всичките голове на стадион " Георги Бенковски " паднаха преди почивката. Асен Либяховски откри резултата за гостите още в 4-ата минута, само че единствено шест минути по-късно домакините изравниха посредством Богомил Божуркин, който бе прецизен от фаул.

Хебър стигна до обрата в 34-ата минута след попадение на Ангел Генчев.

Пет минути преди антракта обаче Слави Андонов, наказа неразчетено излизане на вратаря на Хебър Янков и изравни за 2:2.

През втората част нови голове не паднаха. Заради мощна дъждовна стихия, предходна през Пазарджик мачът бе пресечен за към 5 минути. След възобновяване на играта теренът стана доста тежък за футбол и действителни обстановки за ново попадение липсваха.

Ремито резервира местата на двата отбора във краткотрайното нареждане след 5-тия кръг. Хебърци остават на 14-та позиция с актив от 5 точки, а " орлетата " са 17-ти с 3 пункта.

Идната събота от 17 часа Хебър ще бъде хазаин на Чавдар(Етрополе).
Източник: marica.bg