Драматичният късен победител на Коби Майноо изстреля Манчестър Юнайтед до

...

Манчестър Юнайтед грабва точките в трилър със седем гола срещу Уулвс

Драматичният късен победител на Коби Майноо изстреля Манчестър Юнайтед до зашеметяващата победа с 4-3 против Уулвс, до момента в който Маркъс Рашфорд се отърси от блуса на Белфаст.

Първият гол на 18-годишния полузащитник във Висшата лига шокира Молиню в добавеното време, откакто изравнителят на Педро Нето изглеждаше сграбчил точка за домакините единствено две минути по-рано.

Дузпа на Пабло Сарабия и покрай Макс Килман отдалечен удар даде вяра на Уулвс – които в началото се върнаха след загуба от 2-0 и 3-1 – от двете страни на удара с глава на Скот Мактоминей през второто полувреме.

Специален миг. Специален състезател.#MUFC || #WOLMUNpic.twitter.com/ziLrmCcyy5

— Манчестър Юнайтед (@ManUtd) 1 февруари 2024 година

Рашфорд имаше по-рано вкара гол и оказа помощ да асистира на Расмус Хойлунд, откакто беше осъден от боса Ерик загар Хаг.

Той се обади за болен в петък и беше пропуснат от тима за спечелването на ФА Къп в неделя...