Днес SKODA разпространи първите подробности, както и две снимки на замаскирани прототипи,

...
Днес SKODA разпространи първите
подробности, както и две снимки на
замаскирани прототипи,
Коментари Харесай

Първи подробности за новата SKODA OCTAVIA

Днес SKODA популяризира първите подробности, както и две фотоси на замаскирани прототипи, за новата версия .

От SKODA анонсират, че новата OCTAVIA ще дебютира със доста по-емоционален дизайн от своя предходник, специално оптимизирана аеродинамика и изцяло диодна (LED Matrix) осветителна система.

В интериора на автомобила ще видим прожекционен (head-up) екран, специални ергономични седалки, тризонален климатик, напълно нов волан, два 10-инчови бордови екрана и други.

По отношение на задвижващите елементи на новата OCTAVIA, която ще дебютира на 11 ноември в Прага, от SKODA разясняват, че в модификационното портфолио на модела ще видим ефикасни бензинови и дизелови предложения, CNG вид, както и две хибридни предложения- хибрид и зареждаем (plug-in) хибрид.

Новата SKODA OCTAVIA ще стъпи на пазара с променени съществени габарити, като дължината й към този момент доближава 4689 мм или с 22 мм повече спрямо предшественика си. Увеличение се следи и в ширината- с 15 мм, до 1829 мм. От марката споделят също така, че пасажерите на задните седалки ще могат да разчитат на увеличено пространство за краката си, а товарното отделение на комби версията към този момент достига внушителните 640 литра (600 литра при хечбек).



Новата SKODA OCTAVIA ще дебютира в три равнища на оборудване- Active, Ambition и Style, а през следващата година ще бъдат стартирани и OCTAVIA SCOUT и OCTAVIA RS. Моделът ще се предлага с избор сред три типа окачване, в това число спортно и за неприятни пътища с увеличено с 15 мм разстояние от пътя.

Дизеловата гама на новата OCTAVIA ще включва три оферти с оптимални мощности от 115 до 200 конски сили, а зареждаемият (plug-in) хибрид ще бъде разполагаем в две мощностни версии- 204 и 245 конски сили.
Източник: auto-press.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР