Джулия Терзийска се класира за четвъртфинал на турнира на твърди

...

Терзийска разгроми японка за 45 минути на турнир в Египет!

Джулия Терзийска се класира за четвъртфинал на шампионата на твърди кортове в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд от 15 хиляди $.

Поставената под №4 Терзийска разгроми с 6:0, 6:1 Рио Китагава за 45 минути. Българката завоюва първите 10 гейма в мача и не остави никакви шансове на съперничката.

На четвъртфиналите Терзийска ще играе против петата сложена Рутуя Босале от Индия.До момента Джулия проработи две точки за международната класация.

Така Терзийска е в серия от 15 победи в последните си 16 мача във веригата на ITF. През предходната седмица българката стигна до полуфинал на различен шампионат в Египет, а през месец март завоюва две трофеи на сингъл на шампионати от същия сан в Шарм Ел Шейх.
По-късно през днешния ден в шампионата на двойки поставените под №3 Терзийска и Алисия Барнет от Англия ще играят против Рио Китагава от Япония и Мадлин Кобелт от Съединени американски щати. Предната седмица Джулия тримфира с купата на двойки в тандем с Ирина Схиманович от Беларус.