Дея спорт се върна на четвърто място в класирането, след

...

Дея спорт победи аутсайдера Раковски

Дея спорт се върна на четвърто място в класирането, откакто се наложи елементарно над новобранеца Раковски като посетител с 3:0. Домакините демонстрираха сили единствено във втория гейм, който изгубиха с 24:26, само че в другите два гейма вкараха общо 27 точки.

Най-резултатни за бургазлии бяха Тодор Вълчев с 12 точки и Георги Петров - с 11. За домакините с най-вече точки се регистрира Веселин Илиев - 10.

В другия мач от кръга през днешния ден Сливнишки воин реализира втората си победа в шампионата, побеждавайки като посетител Ботев в Луковит с 3:1. Мачът бе доста оспорван, като всичко се реши в третия гейм, извоюван от отбора от Сливница с огромна битка с 31:29. Сливнишки воин се изкачи с помощта на триумфа до 12-о място в класирането, Ботев Луковит остана на 14-о.