Десеткратният шампион на Франция допусна трета поредна загуба в и

...

Сент Етиен остава в зоната на изпадащите след загуба от Ница, Нант спечели бретанското дерби

Десеткратният първенец на Франция позволи трета поредна загуба в и е все по-близо до изпадане от елита. В мач от 36-ия кръг на шампионата поведе с 2:0 до почивката, само че позволи поврат с 2:4 при гостуването на и е в зоната на изпадащите два кръга преди края на сезона.

и Зайду Юсуф дадоха задатък на зелените “ през първата част, само че през второто полувреме обърна развоя на мача с попадения на, Хишам Будауи и два гола на.

С триумфа се изкачи на 4-о място в таблицата с 63 точки, а е на 18-о място с 31 точки.

Рен остана на пета позиция след загуба с 1:2 при гостуването на Нант в бретанското дерби. Поражението значително унижощи фантазиите на Рен за класиране в зона Шампионска лига.

Рен поведе с гол на Флавиен Те в 32-а минута, а в самия завършек на първата част Нант изравни посредством Калифа Кулибали. Нант направи цялостен поврат в 71-а минута с попадение на Никола Палоа.

Интер завоюва осмата си Купа в спиращо дъха Дерби д'Италия Интер завоюва осмата си Купа в спиращо дъха Дерби д'Италия 12 май | 00:35 18023 136  Севиля не съумя да победи Майорка и се елементарни с фантазията за второто място Севиля не съумя да победи Майорка и се елементарни с фантазията за второто място 12 май | 00:32 411 1  Атлетико ще играе в ШЛ за десета поредна година Атлетико ще играе в ШЛ за десета поредна година 12 май | 00:21 1030 6  Ман Сити продължава да гази по пътя към купата, Де Бройне с четири гола Ман Сити продължава да гази по пътя към купата, Де Бройне с четири гола 12 май | 00:08 15610 134  Лестър нямаше проблеми с деморализирания Норич Лестър нямаше проблеми с деморализирания Норич 11 май | 23:51 682 1 Виж всички Водещи Новини  Интер завоюва осмата си Купа в спиращо дъха Дерби д'Италия Интер завоюва осмата си Купа в спиращо дъха Дерби д'Италия 12 май | 00:35 18023 136  Ман Сити продължава да гази по пътя към купата, Де Бройне с четири гола Ман Сити продължава да гази по пътя към купата, Де Бройне с четири гола 12 май | 00:08 15610 134  Григор Димитров бе на крачка от зрелищен поврат, само че загуби трагично от Циципас Григор Димитров бе на крачка от зрелищен поврат, само че загуби трагично от Циципас 11 май | 18:25 43259 54  Батков: Левски ще вдигне купата, ЦСКА нищо не играе Батков: Левски ще вдигне купата, ЦСКА нищо не играе 11 май | 16:38 17952 84  Нанков: Съжаляваме, че няма да водим ЦСКА във финала против Левски Нанков: Съжаляваме, че няма да водим ЦСКА във финала против Левски 11 май | 16:14 16331 24 Класиране Програма