Слави Василев сам се е обадил на КАТ, за да му бъде наложена глоба за неправилно паркиране
Депутатът от " Прогресивна България " Слави Василев самичък се е обадил на КАТ, с цел да му бъде наложена санкция за погрешно паркиране. Това заяви самият той в обществените мрежи,
" Днес паркирах погрешно и това се трансформира в социална тематика. Тъй като към този момент си бях тръгнал, когато видях първата обява, и с цел да няма подозрения, че употребявам каквито и да било облаги като депутат - бих споделил даже, че е таман противоположното - се свързах с " Пътна полиция “ и се разбрах с дежурния служител на реда да се върна на мястото на нарушаването, с цел да може екип на КАТ да го установи публично. Получих фиш за санкция серия GT №20322370 на стойност €25.56. Истината е, че отговорността да бъдеш депутат от " Прогресивна България “ и да носиш упованието за смяна значи, че нямаш право даже на най-дребните неточности ", написа той.
" Днес паркирах погрешно и това се трансформира в социална тематика. Тъй като към този момент си бях тръгнал, когато видях първата обява, и с цел да няма подозрения, че употребявам каквито и да било облаги като депутат - бих споделил даже, че е таман противоположното - се свързах с " Пътна полиция “ и се разбрах с дежурния служител на реда да се върна на мястото на нарушаването, с цел да може екип на КАТ да го установи публично. Получих фиш за санкция серия GT №20322370 на стойност €25.56. Истината е, че отговорността да бъдеш депутат от " Прогресивна България “ и да носиш упованието за смяна значи, че нямаш право даже на най-дребните неточности ", написа той.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




