Дело за измама с общинско жилище ще гледа Районният съд

...
Дело за измама с общинско жилище ще гледа Районният съд
Коментари Харесай

Дело за измама с общинско жилище гледа съдът в Хасково 

Дело за машинация с общинско жилище ще гледа Районният съд в Хасково. Заседанието, която е трето по ред, е планувано за 14 часа. Обвиняеми са 44-годишна някогашна служителка в „ Общинска благосъстоятелност “ и 54- годишен юрист от Маджарово.

Срещу тях е повдигнато обвиняване, че през 2018 година, като причинители и в съучастничество, за да набират за себе си имотна полза, поддържали заблуждението у три лица, че ще им бъде трансферирана собствеността на апартамент, общинска благосъстоятелност, посредством подписване на контракт за покупко- продажба. Така е била нанесена имотна щета за 26 000.

Всички страни и очевидци по делото за днешното правосъдно съвещание са постоянно призовани. Ако бъдат приети за отговорни, двамата са застрашени от наказване „ Лишаване от независимост “ за период от 1 до 6 години.

Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР