Дали защото е последвала съветите на по-възрастните или поради друга

...
Дали защото е последвала съветите на по-възрастните или поради друга
Коментари Харесай

Сузанита разкара огромните устни, но...

Дали тъй като е последвала препоръките на по-възрастните или заради друга причина, Сузанита най-накрая се сбогува с големите си джуки, които я загрозяваха. Тя показа, че е посетила кожен лекар, с цел да разгради хиалуроновата киселина в устните си, само че към момента не е посочила какъв е резултатът от процедурата, написа таблоидът " Уикенд ".

Устните на тийнейджърката бяха достигнали в действителност плашещи размери, тъй че решението да ги махне в нейния случай е рационално. „ Чао, довиждане огромни устни!”, написа щерката на Орхан Мурад в Instagram.

Специалисти разясняват, че най-ефикасният способ за корекции на неудовлетворяващи резултати от дерматологични интервенции е инжектирането на хиалуронидаза. Това е ензим, който служи за разложение на хиалуроновата киселина. Резултатът нормално е забележим след няколко дни. Факт е, че през последните месеци Сузанита прекали с филърите по лицето си, въпреки че към момента е малолетна и като младо момиче няма потребност от такива процедури. Девойката замязя на травестит, а родителите ѝ подвигнаха ръце и я оставиха да прави каквото си ще.

През пролетта певицата призна, че има проблем с опиатите и дори лежа известно време в клиника, с цел да се бори със зависимостите. Не е несъмнено обаче дали е спряла с използването на неразрешени вещества. Вместо да върви на учебно заведение като връстниците си, тийнейджърката заряза образованието още преди две години и се посвети на нощния живот. За страдание, кариерата ѝ претърпя провал и тя не съумя да изкара различен шлагер след дебютното си парче „ Луцифер и Буда”. Сузанита споделя, че сякаш е траяла образованието си като частна ученичка, само че съгласно осведомени изцяло е зарязала уроците. Освен че залита по филърите за лице, певицата е нашарила 80% от тялото си с разнообразни татуировки. Що се отнася до връзките ѝ с противоположния пол, дъщерята на Орхан Мурад върти гаджета още от 13-годишна.

С някогашния ѝ другар Александър се разделиха трагично и съгласно околните ѝ тя мъчно приела разлъката. Сега обаче има друга „ сериозна” връзка. Гаждето ѝ се споделя Денис Башев и родителите ѝ го утвърждават. Говори се, че точно той повлиял на Сузанита да разгради хуалуроновата киселина в устните си и да добие малко по-нормален тип.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР