Човек от публиката нахлу на терена по време на четвъртфиналната

...

Фен прекъсна мача между Нидерландия и Аржентина

Човек от публиката нахлу на терена по време на четвъртфиналната среща сред Нидерландия и Аржентина на Световното състезание по футбол в Катар. Това се случи към 75-ата минута на срещата, тъкмо когато Лионел Меси беше отбелязал дузпа второто попадение за аржентинците в мача.

Мъжът, който беше с много атлетично телосложение, беше с черни панталони и светлосиня блуза, която стартира да съблича сега, когато охранителите го заловиха и повалиха на терена.

Ясно беше, че по тялото му има някакво обръщение, което обаче не се видя поради реакцията на хората от защитата. Бяха разпознати буквите на латиница V, I, T, A, L, а на по-ниско място на гърдите – T, H, E.

След като фенът беше изведен от терена, мачът беше възобновен. Аржентина завоюва с 4:3 след осъществяване на дузпи и 2:2 в постоянното време и продълженията.

Нахлуването на този последовател е второ сходно на Мондиал 2022 в Катар по-късно на Марио Фери на мача Португалия – Уругвай в груповата фаза на шампионата.

Снимки: Gettyimages