Четири сребърни отличия спечелиха българските кикбоксьори на Световното първенство в

...

Четирима българи станаха световни вицешампиони от Световното по кикбокс в Италия

Четири сребърни оценки завоюваха българските кикбоксьори на Световното състезание в Италия. След тежки борби и тримата ни финалисти в леките стилове на татами изгубиха своите дуели и останаха втори. Носители на сребърни медали станаха Борислав Радулов, Калина Колева, Кирил Илиев и представителят ни при ветераните Бойко Янчев.

В жанр Поинт файтинг категория до 57 кг. носителят на международна купа от 2019г. Борислав Радулов не съумя да отбрани купата си и остана втори след загуба на финала от руснака Григорий Лангави.

В жанр киклайт имахме двама финалисти. Калина Колева завоюва сребро при дамите в кат. до 55кг., откакто бе надиграна от аржентинката Гюлермина Барат.

В същия жанр при мъжете в кат. до 57 кг. Кирил Илиев загуби своя край от представителят на Унгария Грегори Сзараз.

Участникът ни в тежките стилове на кръг Георги Денев завоюва бронзово отличие в кат. до 57 кг. жанр К1 откакто на полуфиналите загуби от турчина Али Коюнчи.