Черноморец (Балчик) разгроми втория отбор на Спартак (Варна) с 5:0

...

Черноморец вкара пет на дубъла на Спартак

Черноморец (Балчик) разгроми втория тим на Спартак (Варна) с 5:0 в другарска среща. Противно на крайния резултат, дребните „ соколи “ първи имаха късмет да вкарат гол. Калоян Янчев обаче пропусна самичък против вратаря. Юлиян Загоров откри резултата от дузпа, четвърт час след началния съдийски сигнал. Последваха офанзиви и забавни моменти пред двете порти, само че нов гол не падна. Това с случи в края на полувремето, когато Джорджио Димитров повиши на 2:0. Той направи резултата типичен в 50-ата минута. Димитър Миланов осъществя четвъртото попадение в 70-ата минута. Десетина по-късно Иван Цачев също се разписа.
 Старшата на Левски победи дубъла на Спартак (Варна) в Поморие Старшата на Левски победи дубъла на Спартак (Варна) в Поморие 3 фев | 18:23  Бразилците в Черноморец (Балчик) към този момент са трима Бразилците в Черноморец (Балчик) към този момент са трима 31 яну | 14:08  Светкавица би с лекост дребните „ соколи “ Светкавица би с лекост дребните „ соколи “ 29 яну | 19:36  Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) 29 яну | 16:09  Третият тим на Лудогорец излъга дубъла на Спартак (Варна) в контрола Третият тим на Лудогорец излъга дубъла на Спартак (Варна) в контрола 28 яну | 15:23  Дубълът на Спартак (Варна) с класика против Локо (Русе) Дубълът на Спартак (Варна) с класика против Локо (Русе) 22 яну | 19:54  Още трима нови в Черноморец (Балчик) Още трима нови в Черноморец (Балчик) 19 яну | 14:15 Още от БГ Футбол  Освободен от ЦСКА - София се завърна в Босна и Херцеговина Освободен от ЦСКА - София се завърна в Босна и Херцеговина 5 фев | 18:15 183 0  Чавдар (Етрополе) и Спартак (Плевен) не се победиха Чавдар (Етрополе) и Спартак (Плевен) не се победиха 5 фев | 18:14 125 0  Светкавица повали Септември (Тервел) Светкавица повали Септември (Тервел) 5 фев | 18:09 203 0  Дунав излъга Янтра (Габрово) в Русе Дунав излъга Янтра (Габрово) в Русе 5 фев | 18:04 283 0  Левски честити празника на Кокала Левски честити празника на Кокала 5 фев | 17:53 343 1 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 7681 32  Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор 5 фев | 17:01 8786 32  Дерби каузи Мадонина: Интер – Милан (съставите) Дерби каузи Мадонина: Интер – Милан (съставите) 5 фев | 18:00 892 1  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 18955 50  Григор Димитров още веднъж с COVID-19 Григор Димитров още веднъж с COVID-19 5 фев | 11:53 14969 33 Класиране Програма