Черно море победиха Ботев (Враца) с 1:0 на стадион Младост

...

Черно море с трета победа в контролите

Черно море победиха Ботев (Враца) с 1:0 на стадион " Младост " във Варна. В срещата със врачани треньорът на " моряците " употребява много юноши от школата на отбора, състезаващи се в Елитната група до 19 години.

Черно море сътвори първата заплаха в мача. Във втората минута след многоходова композиция Стефан Велев стреля с левия крайник, само че от непосредствена непосредственост не откри очертанията на вратата.

В 19-ата минута Стефан Велев откри вдясно Файсел Касми, който центрира остров в наказателното поле, топката доближи до Илиан Илиев, който стреля, само че кълбото срещна тялото на защитник. В 27-ата минута Ботев Враца сътвори Педро Лагоа засече центриране в наказателното поле, само че Иван Дюлгеров внимаваше и съумя да избие в корнер.

В 27-ата минута Илиан Илиев откри Цецо Панов на скорост по лявото крило, който без да се бави центрира в пеналта, където Файсел Касми съумя да овладее топката и да стреля, само че ударът му бе обсега на вратаря на гостите.
 ЦСКА си резервира сериозен % от идващ трансфер на Тонислав Йорданов

Ще вземе и към 150 000 лв. за правата му

В 36-ата минута след центриране отдясно Петър Атанасов с невисок летящ плонж стреля от непосредствена непосредственост, само че топката мина на сантиметри от страничната греда. Това бе и най-чистото състояние досега в мача.

В 38-ата минута Васил Панайотов насочи рисков удар, само че Красимир Костов още веднъж бе на мястото си и избави. Две минути по-късно минута Даниел Генов стреля от междинна отдалеченост, само че Стефан Станчев с глава съумя да избие в корнер. В идната офанзива Илиан Илиев се размина с топката след центриране отдясно, като напълно малко не му доближи да вкара топката в мрежата на гостите. В 45-ата минута Илиан Илиев откри Денислав Ангелов в наказателното поле, който финтира защитник и стреля за 1:0.

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

В 62-рата минута Васил Панайотов откри в кулоар Стефан Велев, който нахлу в наказателното поле и под ъгъл стреля, само че стражът на Ботев мазета.Веднага по-късно Пабло Гарсия опита удар от отдалеченост, само че още веднъж вратаря на гостите съумя да избави. В 64-ата минута влезлият след почивката по дясното крило Мартин Дичев бе изведен на добра позиция отдясно и насочи топката с левия крайник по земя към далечния ъгъл на вратата, само че с поредна добра интервенция се регистрира вратарят на врачани. В 70-ата Даниел Генов получи топката в наказателното поле и стреля от близо, само че Георги Георгиев мазета в корнер, след който не последва нова заплаха пред вратата на " моряците ". В 75-ата минута след центриране отдясно Мартин Дичев насочи страховит удар със странична ножица, само че вратарят на Ботев записа следващата блестяща интервенция. В 78-ата минута Илиан Илиев направи пет промени. Играта напуснаха - Илиан Илиев, Пабло, Виктор Попов, Файсел Касми, Цветомир Панов, а техните места заеха Мартин Милушев, Радослав Златев, Николай Златев, Росен Стефанов, Златин Станков.

Край на мача

Черно море: Иван Дюлгеров (46-Георги Георгиев), Стефан Станчев (65-Емил Янчев), Влатко Дробаров, Виктор Попов, Цветомир Панов, Пабло Гарсия, Васил Панайотов (65-Павел Георгиев), Стефан Велев, Илиан Илиев, Файсел Касми, Денислав Ангелов (48-Мартин Дичев).

Ботев Вр: Красимир Костов, Илия Миланов, Ндиайе, Венцислав Керчев, Атанас Зехиров, Димитър Буров, Христо Златински, Педро Лагоа, Петър Атанасов, Чавдар Ивайов, Даниел Генов.