Челси и излизат в директен сблъсък за четвъртото място. И

...

Челси - Евертън

Челси и излизат в пряк конфликт за четвъртото място. И двата тима са в добра и единствено една точка ги дели в класирането, макар че " карамелите " са изиграли мач по-малко.

Лондончани наподобяват преобразени след идването на. Той води мача в 10 мача, няма нито една загуба, записа 7 победи, а в осем от срещите отборът му не позволи гол. " Сините " се оправиха чудесно и в първите си дербита под управлението на германеца. Те приключиха 0:0 с и победиха на " ". Евертън записа три следващи победи във Висшата лига и в тези мачове не позволи гол.

Team news is in!

Thoughts?
— Chelsea FC (@ChelseaFC)
Тухел е направил пет промени от успеха над Ливърпул., и заменят осъществилия победния гол на " Анфийлд ", и Н'Голо Канте. Сред титулярите са още и, които влизат на мястото на и.

!

2 changes as Allan and Sigurdsson come in for Doucouré and Bernard.

COYB!!!
— Everton (@Everton)
е направил две промени от дуела с предишния четвъртък. е в стартовата единайсеторка, както и, който е титуляр за повторно от декември. На пейката остава, а Абдулайе Дукуре не е в групата.

ЧЕЛСИ - ЕВЕРТЪН

ЧЕЛСИ: Менди, Аспиликуета, Кристенсен, Зума, Джеймс, Алонсо,, Ковачич,Хъдсън-Одой, Хавертц, Вернер

ЕВЕРТЪН: Пикфорд, Годфри, Кийн, Холгейн, Дин, Алан, Гомес, Иуоби, Сигурдсон,, Калвърт-Люин

Премиър лийг 27 кръг, понеделник 8 март  Челси 20:00предстои  Евертън