Бразилският нападател Евералдо стана автор на едно от най-красивите попадения

...

Шедьовър по бразилски!

Бразилският нападател Евералдо стана създател на едно от най-красивите попадения по международните футболни терени през отиващата си седмица. В мача от мексиканското състезание сред някогашния тим на Роналдиньо Керетаро и Некакса (1:1) Евералдо означи свръхестествен гол със задна ножица в 78-ата минута.

Para enmarcar la chilena del brasileño Everaldo Stum. ¡GOLAZO! Tremendo pepinazo. #FutEnImagen
@ImagenTVDeporte pic.twitter.com/jjbqrs7LJm
— Gusini Solano (@GusiniSolano21) 11 март 2018 година

La famosa chilena de Rivaldo #MundialMejorGol pic.twitter.com/mFYadCKHe4
— PaseAlVacio (@PaseAlVacio) 23 февруари 2018 година
Бразилецът се бе появил на терена единствено 5 минути по-рано и избави Керетаро от проваляне, откакто в 55-ата минута гостите от Некакса бяха повели в резултата с гол на Виктор Давила.

Насладете се на това магическо осъществяване, което припомня за именития гол на именития съотечественик на Евералдо - Ривалдо, в мач сред тимовете на Барселона и Валенсия.