Бизнесдамата Елена Кристиано е сред официалните гости на 78-мия Международен

...
Бизнесдамата Елена Кристиано е сред официалните гости на 78-мия Международен
Коментари Харесай

Шефката на Christian of Roma на феста в Кан

Бизнесдамата Елена Кристиано е измежду формалните посетители на 78-мия Международен кино фестивал в Кан.

В рамките на първите събития от програмата тя организира специфична среща с холивудската икона Ева Лонгория.

Двете дами обмениха сърдечен диалог, в който Ева Лонгория не скри възхищението си от идеите, които Елена поддържа с толкоз пристрастеност и ангажираност.

От своя страна, Елена Кристиано я поздрави за нейния извънреден искра и мощната роля, която играе в публичния живот, вдъхновявайки милиони дами по света да бъдат уверени, смели и същински.

Във връзка с фестивала в Кан дойдоха и водещи стилисти от България, които ще се грижат за визията на част от звездите, измежду които Шарън Стоун, Анджелина Джоли, Джон Траволта и други известни персони от света на киното.

Акцент в програмата тази седмица ще бъде присъединяване на Елена Кристиано в формалната гала и прекосяването ѝ по аления килим един до друг с носителя на „ Оскар “ Кевин Спейси и актрисата Шарън Стоун.

Специалната церемония вечер ще се организира в хотел Carlton, а събраните средства ще бъдат ориентирани към поддръжка на интернационалните филантропични начинания.

По време на събитията в Кан Елена Кристиано се срещна и с интернационалния супермодел Джоан Смолс – едно от най-емблематичните лица на Victoria’s Secret и близка другарка на Риана и Наоми Кембъл.

Разговорът мина в дух на изтънчен жанр и разискване на обществени тематики, свързани с въздействието на стилната промишленост и поддръжката на значими дела.

Тази година  Christian of Roma  е освен присъстващ, само че и деен сътрудник на благотворителната церемония вечер на  Better World Fund , която съчетава международното кино с значими обществени дела.

Събраните средства ще бъдат ориентирани към организации като  Amma’s Foundation  и  Salaam Baalak Trust  – индийска неправителствена организация, която към този момент повече от три десетилетия работи за отбраната и развиването на уязвими деца и младежи, живеещи на улицата.

Основната цел на идеята е да обезпечи обучение, здравна грижа и благоприятни условия за по-добро бъдеще за тези деца, като им даде късмет за пълностоен живот.

Събитията от фестивала не престават и през идващите дни, като се чакат още знакови срещи и моменти от една от най-престижните подиуми в света на киното.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР