Бившият играч на Левски Владимир Гаджев изигра отново цял мач

...

Влади Гаджев с цял мач при погром на Анортозис

Бившият състезател на Левски Владимир Гаджев изигра още веднъж цялостен мач за своя Анортозис в шампионата на Кипър. Това се случи при разгромния триумф с 5:1 над Олимпиакос Никозия вкъщи.

На пейката остана другият българин в състава на домакините Иван Бандаловски. Бандата, който е съотборник с Гаджев още от юношите на Левски, по този начин и не се появи на терена като промяна.

Дъглао откри резултата за Анортозис в 35-та минута, като този гол се резервира единствен до почивката. Испанецът Райо направи 2:0 в 51-та, само че Ромеу Торес понижи за Олимпиакос в 69-та минута.

Тогава обаче изгря Демба Камара. Само за 18 минути гвинеецът записа хеттрик сред 70-та и 88-та минути, с което не просто подсигури триумфа на отбора си, само че оформи същински погром за противника.

След този процес Бандата и Гаджев с техния Анортозис остават на върха на класирането с 23 точки, с една повече от преследвача АЕК Ларнака. Олимпиакос Никозия е с 11 точки в долната половина на таблицата.