Бела Хадид отново се радва на живота и хубавите неща,

...
Бела Хадид отново се радва на живота и хубавите неща,
Коментари Харесай

Бела Хадид позира гола сред лавандулово поле - и отново се радва на живота

Бела Хадид още веднъж се радва на живота и хубавите неща, които той сервира. Като последните, към момента ярки слънчеви лъчи, под които излага изкусително си тяло. Но този път тя заменя обичайния  плажен декор за нещо много по-цветисто. В последната си обява в Instagram супермоделът сподели спонтанни умения за театралничене, до момента в който притиска вързоп лавандулови стъбла към голите си гърди.
 Бела Хадид и завръщането към ездата - какъв брой щастлива е хубавицата
Голямото благополучие на Бела Хадид

Отново себе си

Кадрите са направени след един спокоен за Бела месец, в който тя даде приоритет на здравето и почивката си, отдръпвайки се към момента от стилния подиум и светлината на прожекторите. Причина за това е лаймската болест, от която тя страда повече от 10 години и с чиито признаци напоследък още веднъж й се наложи съществено да се бори.

Но по наподобява, че към този момент се е възстановила и още веднъж я виждаме такава, каквато я знаем - красива, секси и с колкото се може по-малко облекла. В оповестените скорошни фотоси в обществените мрежи с изключение на прикрита с букет от лавандула, я тя театралничи и с ефирно горнище с блестяща огърлица от пеперуди, и по чифт дантелени бикини. Косата ѝ е свободно спусната по раменте, на леки, небрежни талази, които се развяват от вятъра.

" Малка мис лавандула ", написа тя шеговито към галерията, добавяйки, тематично, лилаво сърце.

В мненията нейният татко Мохамед Хадид похвали силата на щерка си, като написа: " Обичам своята дъщеря-боец, красивата Бела ".
 Бела Хадид - болна, тъжна и изтощена от здравословното си положение
Болна, тъжна и изтощена - Бела Хадид, както не сме я виждали до момента

Най-трудният интервал на хубавицата

Бела Хадид споделяше от време на време здравословните си проблеми със своите почитатели в Instagram. A неотдавна разкри, че е " най-сетне здрава " от " 100+ дни лекуване на Лаймска болест и съпътстваща зараза ". И не пропусна да спомене какъв брой признателна е на околните хора към себе си - за тяхната грижа, обич и самообладание, напомнят от InStyle.
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР