Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид играят при резултат 2:0 в

...

НА ЖИВО: Байерн Мюнхен - Атлетико Мадрид, шампионите намериха ключа за кастилската крепост

Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид играят при резултат 2:0 в първия мач на двата тима от груповата фаза на Шампионската лига за новия сезон. Първото попадение означи Кингсли Коман в 28-ата минута, а Горецка повиши на 2:0 в 41-ата.

В 15-ата минута Зюле удари греда от непосредствена непосредственост след центриране от корнер на Мюлер.

3 минути по-късно Коман откри Толисо в наказателното поле и той стреля в близкия ъгъл на Облак, само че стражът мазета в корнер. След неговото осъществяване обаче отбраната се оправи с заплахата.

В 26-ата минута Кимих извърши нов ъглов удар за баварците, при който още веднъж Зюле отигра, само че този път ударът му с глава бе прекомерно слаб и балонен.

В ответната офанзива Караско се завъртя към Павар и Кимих, откри непокрития Суарес в пеналтерията, само че уругваецът сподели неакуратен мерник от непосредствена непосредственост.

Секунди по-късно Байерн приспа отбраната на мадридчани. Кимих откри с дълъг пас Коман, който се отскупна от опеката си в наказателното поле и простреля по диагонала от 2 метра Облак - 1:0.