Жребият за купата зарадва Байерн, Павел Дочев срещу клуб от елита
Байерн (Мюнхен) го чака екзотична аудиенция на четвъртодивизионния Рьодингхаузен в среща от втория кръг на шампионата за Купата на Германия. Участието в това равнище на футбола в страната е най-големият триумф на скромния клуб от Северна Райн-Вестфалия.
SV Rödinghausen are up next in the #DFBPokal!
Happy with that? @DFBPokal_EN #FCBayern #MiaSanMia #packmas pic.twitter.com/cMxvc15nwS
— FC Bayern English (@FCBayernEN) August 26, 2018 Ханза (Рощок) на българския ментор Павел Дочев ще одобри новака в Първа Бундеслига Нюрнберг, a Дуисбург на Илия Груев ще спори с Арминия (Билефелд). Борусия (Дортмунд) пък извади шанс да е хазаин на Унион (Берлин). Жребият изправи един против различен и тимове от елита, като с интерес ще се чакат конфликтите Борусия (Мьонхенгладбах) - Байер (Леверкузен), Република България (Лайпциг) - Хофенхайм, Хановер 96 - Волфсбург, както и Кьолн - Шалке 04.
Срещите ще се изиграят на 30 и 31 октомври.
Двойките :
Аугсбург - Майнц 05
Дармщат 98 - Херта
Хайденхайм - Зандхаузен
Арминия (Билефелд) - Дуисбург
Холщайн (Кийл) - Фрайбург
Борусия (Дортмунд) - Унион
Борусия (Мьонхенгладбах) - Байер (Леверкузен)
Хановер 96 - Волфсбург
Кьолн - Шалке 04
Република България (Лайпциг) - Хофенхайм
Рьодингхаузен - Байерн
Ханза (Рощок) - Нюрнберг
Веен (Вийсбаден) - Хамбургер ШФ
Улм - Фортуна (Дюселдорф)
Вайхе (Фленсбург) - Вердер (Бремен)
Кеми (Лайпциг) - Падерборн 07
SV Rödinghausen are up next in the #DFBPokal!
Happy with that? @DFBPokal_EN #FCBayern #MiaSanMia #packmas pic.twitter.com/cMxvc15nwS
— FC Bayern English (@FCBayernEN) August 26, 2018 Ханза (Рощок) на българския ментор Павел Дочев ще одобри новака в Първа Бундеслига Нюрнберг, a Дуисбург на Илия Груев ще спори с Арминия (Билефелд). Борусия (Дортмунд) пък извади шанс да е хазаин на Унион (Берлин). Жребият изправи един против различен и тимове от елита, като с интерес ще се чакат конфликтите Борусия (Мьонхенгладбах) - Байер (Леверкузен), Република България (Лайпциг) - Хофенхайм, Хановер 96 - Волфсбург, както и Кьолн - Шалке 04.
Срещите ще се изиграят на 30 и 31 октомври.
Двойките :
Аугсбург - Майнц 05
Дармщат 98 - Херта
Хайденхайм - Зандхаузен
Арминия (Билефелд) - Дуисбург
Холщайн (Кийл) - Фрайбург
Борусия (Дортмунд) - Унион
Борусия (Мьонхенгладбах) - Байер (Леверкузен)
Хановер 96 - Волфсбург
Кьолн - Шалке 04
Република България (Лайпциг) - Хофенхайм
Рьодингхаузен - Байерн
Ханза (Рощок) - Нюрнберг
Веен (Вийсбаден) - Хамбургер ШФ
Улм - Фортуна (Дюселдорф)
Вайхе (Фленсбург) - Вердер (Бремен)
Кеми (Лайпциг) - Падерборн 07
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ