Българският полузащитник Йоан Стоянов вкара за Апоел Беер Шева при.зрелищното

...

Български национал спаси отбора си от загуба с късен гол

Българският полузащитник Йоан Стоянов вкара за Апоел Беер Шева при.зрелищното тъждество 4:4 като посетител на Бейтар Йерусалим в мач от 11-ия кръг на израелския шампионат.

Българинът влезе в игра в 72-ата минута и в 86-ата минута фиксира крайния резултат.
 Йоан Стоянов с покъртителен жест за Израел

Националът уважи паметта на жертвите от терористичната офанзива

Тургеман откри резултата за Апоел Беер Шева с гол в 8-ата минута, ноБейтар направи цялостен поврат с голове на Йона, Шуа и Морозов.

Бадаш понижи от дузпа в 52-ата минута, а Хатуел изравни за Беер Шева в 58-ата минута.

Шамир си означи автогол в 81-ата минута и Бейтар поведе с 4:3, преди Йоан Стоянов да оформи крайния резултат в 86-ата минута - 4:4.

Апоел Беер Шева е седми в класирането с актив от 12 точки. Пламен Гълъбов игра цялостен мач за Нетаня при загубата с 1:2 при визитата си на Апоел Хайфа. Нетаня е на 11-ата позиция с 9 точки.