Българският национал Страхил Попов за пореден път записа пълни 90

...

Отборът на Страхил Попов загуби от приятната изненада в Турция

Българският национал Страхил Попов за следващ път записа цялостни 90 минути за Касъмпаша, само че тимът му не можа да си тръгне най-малко с точка от гостуването на Кайзериспор. Тимът на някогашния бранител на Литекс отстъпи с 2:3 и постави завършек на серията си от три мача без загуба в турското състезание.

Поражението остави Касъмпаша на 10-о място с 29 точки, а Кайзериспор, който се показва доста над упованията, заема заема петата позиция и има единствено с 3 точки по-малко от третия Фенербахче.

Мбайе Диане изведе тима на Попов напред още във 2-ата минута, само че Дениз Тюрюч изравни в средата на полувремето. След почивката Кайзериспор вкара два гола в границите на 4 минути посредством Стефан Баджи и Умют Бюлут от дузпа, а Трезеге върна едно попадение в добавеното време, също от бялата точка.

Лидер в Сюпер лиг е Галатасарай с 47 точки, пред Истанбул Башакшехир с 46 и мач по-малко.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ Сюпер лиг 23 кръг, събота 24 февруари  Кайзериспор 3:2краен резулат  Касъмпаша