Тя може да е новата кралица на дневната телевизия, но

...
Тя може да е новата кралица на дневната телевизия, но
Коментари Харесай

Докато нейната предшественичка Холи Уилоуби предпочиташе дизайнерско облекло... Шикът на High Street е идеален за Cat Deeley

Тя може да е новата кралица на дневната телевизия, само че когато става дума за нейния дрешник, Cat Вкусовете на Deeley са доста по-скромни

В сряда госпожа Deeley носеше бяла дантелена мини рокля от Mint Velvet, струваща £199

Предишната седмица тя носеше пуловер от John Lewis за £32, кожена пола от датската марка Gestuz (£154) и чифт обувки на ток от Mango ( £45,99).

Тя също е носила червен костюм Zara, жилетка Boden и вирусните маратонки Adidas Samba – чиито почитатели също включват министър-председателя – това коства £90.

Г-жа Уилоуби, която напусна This Morning през октомври, употребява персоналния си стилист Даниел Уайтман в шоуто. Двойката работи дружно от години и госпожа Уайтман в този момент оказва помощ с начин на живот марката на госпожа Уилоуби Wylde Moon.

По време на своите 14 години в This Morning госпожа Уило...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР