Българският национал Кирил Десподов игра близо 70 минути при загубата

...

Кирил Десподов титуляр при загуба на ПАОК, която коства на тима първото място в гръцката Суперлига

Българският национал Кирил Десподов игра близо 70 минути при загубата на неговия ПАОК с 1:2 от Арис в дербито на Солун от 17-ия кръг на гръцката Суперлига.

Десподов стартира срещата като титуляр и остана на терена до 68-ата минута, когато бе сменен от сърбина Андрия Живкович в миг, в който към този момент " гробарите " изоставаха с два гола.

И двете попадения във вратата на ПАОК паднаха през второто полувреме, а точни за Арис бяха Шапи Сюлейманов и Кике Савейро.

След промяната на Десподов и влизането в игра на Живкович гостите върнаха едно попадение посредством Абдул Рахман Баба, само че все пак не съумяха да избегнат третото си проваляне от началото на сезона в гръцкия футболен шампионат.

Тази загуба обаче беше с цената на сдаване на първото място в Суперлигата, като водач към този момент е Панатинайкос с 40 точки, до момента в който ПАОК остава втори с 38. В същото време Арис Солун е на 5-ата позиция с актив от 27 пункта.