България е поканена да участва като ексклузивен гост на международното

...
България е поканена да участва като ексклузивен гост на международното
Коментари Харесай

България ще участва като ексклузивен гост на международно туристическо изложение в Унгария

България е поканена да взе участие като извънреден посетител на интернационалното туристическо ревю TRAVEL+, което започва през днешния ден – 22 февруари и ще продължи до неделя – 25 февруари 2024 година в Будапеща, Унгария. Министерството на туризма е показано от проф. доктор Мариела Модева.

TRAVEL+ 2024 е най-значимото събитие в Унгария с директна туристическа устременост, което показва най-новите и забавни туристически оферти от туристически организации и туроператори, места за настаняване и отдих. Четиридневното туристическо събитие се посещава от компании и организации от целия туристически набор.

Участието на страната ни на TRAVEL+ 2024 цели показване на България като сигурна и спокойна дестинация с дългогодишни обичаи на качество и гостолюбие в туризма, съчетаваща красива и разнообразна природа, културно завещание, качество на рационална цена в морските и планинските курорти, вкусна храна и отлични виновност.

Участие на българския информативен щанд от 100 кв. м са декларирали 10 участника: „ Робинзон Турс “ ЕООД, „ Ландис “ ООД, „ Ню Сън Травел “ ЕООД, хотел „ Кашмир “, „ Феста Хотели “, Регионален исторически музей Шумен, община Самоков, община Петрич, Община Банско и община Варна.

През 2023 година България е записала с 35% повече маджарски туристи по отношение на 2022 г.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР