ационалът Мартин Атанасов и неговият Зиратбанк (Анкара) записаха четвърта поредна

...

Мартин Атанасов и Зиратбанк с победа №6 в Турция, сразиха Спор Тото с Уолъс Де Соуса

ационалът Мартин Атанасов и неговият Зиратбанк (Анкара) записаха четвърта поредна и общо 6-а победа в турската Лига. Волейболистите на Джампаоло Медей надиграха изрично градския си противник Спор Тото с 3:0 (25:22, 25:22, 25:18) в мач от 15-и кръг на шампионата.
Зиратбанк е 8-и с 18 точки (6 триумфа, 3 загуби) , Спор Тото е 5-и с 23 точки (7 победи, 5 поражения) .

Мартин Атанасов изигра следващ мощен мач, като се разписа с 13 точки (2 аса) . Най-резултатен бе Вутер тер Маат с 20 точки (1 ас, 2 блокади) . С 10 точки завърши Маартен Ван Гардерен (1 ас, 6 блокади) .

За противника Уолъс де Соуса се регистрира с 15 точки (1 блокада) .

Следващият дуел за Атанасов и съотборниците му е на 18 ноември (сряда), против Солхан Спор в отсрочен мач от 8-и кръг. Спор Тото излиза против Афион Карахисар в дуел от 14-и кръг.