Аржентина започна с победа участието си на световното първенство за

...

Трудна победа за Аржентина срещу Узбекистан на старта на световното първенство за младежи до 20 години

Аржентина стартира с победа присъединяване си на международното състезание за младежи до 20 години.

“Албиселесте ” завоюваха против отбора на Узбекистан с 2:1. Успехът не пристигна по най-лесния метод за “гаучосите ”. Узбекистан съумя да открие резултата в 23-ата минута от Махмуд Махмаджонов, само че тази наслада не продължи прекомерно дълго и в 27-ата минута Алехо Велиз съумя да изравни. Победното попадение падна преди почивката, като в негов създател се трансформира младата вяра на италианския Интер.

В другия мач от група Група “А ” Гватемала загуби от Нова Зеландия с 0:1. Единственото попадение в мача пристигна в 80-ата минута и негов създател бе Норман Гарбет.

На шампионата вземат участие 24 тима в 6 групи и за идната фаза ще се класират първите два тима във всяка група, дружно с най-хубавите 4 тима, заели третото място.

Световното състезание може да наблюдавате по Българска национална телевизия 3!